Motori merr flakë në mes të rrugës, momenti kur ndërhyjnë zjarrfikësit

Tirana

Motori merr flakë në mes të rrugës, momenti kur ndërhyjnë zjarrfikësit

Më: 30 maj 2022 Në ora: 15:21
Foto nga vendi i ngjarjes

Një motor ka marrë flakë në mes të rrugës në bulevardin ”Dëshmorët e Kombit”.

Zjarrfikësit kanë ndërhyrë, duke shmangur përhapjen tek mjetet e tjera.

Nuk ka të lënduar dhe qarkullimi vijon normalisht në rrugë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat