Shpërthim i fuqishëm në Tiranë, detajet e para

Tirana

Shpërthim i fuqishëm në Tiranë, detajet e para

Më: 19 tetor 2022 Në ora: 06:20
Pamje nga vendi i ngjarjes

Një shpërthim i fuqishëm ka tronditur Tiranën në mesnatë. 

Në rrugën 'Sami Frashëri' afër sheshit Wilson, në derën e jashtme të një dyqani rrobash dyshohet se është hedhur lëndë plasese.

Si pasojë ka vetëm dëme materiale. 

Shpërthimi ka qenë i fortë dhe është ndjerë në një distancë në konsiderueshme.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat