Kancelari gjerman mbërrin në Tiranë

Tirana

Kancelari gjerman mbërrin në Tiranë

Më: 6 dhjetor 2022 Në ora: 11:51
Kancelari i Gjermanisë, Olaf Scholz

Në Tiranë është duke u zhvilluar samiti ndërmjet vendeve të Ballkanit Perëndimor dhe Bashkimit Evropian.

Në këtë takim i pranishëm është edhe kancelari i Gjermanisë, Olaf Scholz.

Pak para kancelarit gjerman  ka mbërritur edhe presidenti i Francës, Emanuel Macron.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat