Tronditet Tirana, shpërthen në flakë paneli elektrik i një pallati

Tirana

Tronditet Tirana, shpërthen në flakë paneli elektrik i një pallati

Më: 31 dhjetor 2022 Në ora: 09:08
Foto ilustrim

Një pallat është përfshirë nga flakët mëngjesin e sotëm në Rrugën e Elbasanit.

Sipas policisë, shkak është bërë paneli elektrik i pallatit. Edhe si pasojë kanë pasur probleme me frymëmarrjen një shtetase dhe një i mitur, të cilët kanë marrë ndihmën njekësore në spital dhe ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

Njotimi i policisë:

Më datë 31.12.2022, rreth orën 07:50, në Rrugën e Elbasanit, në një pallat ka marrë flakë paneli elektrik i pallatit.

Si pasojë kanë pasur probleme me frymëmarrjen një shtetase dhe një i mitur, të cilët kanë marrë ndihmën njekësore në spital dhe ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat