Emri/ Ngjarja e rëndë në Tiranë: Punëtori bie nga lartësia dhe ndërron jetë

Tirana

Emri/ Ngjarja e rëndë në Tiranë: Punëtori bie nga lartësia dhe ndërron jetë

Më: 9 shkurt 2023 Në ora: 15:27
Foto ilustrim

Një 53 vjeçar ka rënë aksidentalisht  nga lartësia ku ishte duke punuar në rrugën “Konferenca e Pezës” në Tiranë.

Si pasojë shtetasi Kristo Doka, 53 vjeç ka ndëruar jetë. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Tiranë/Informacion paraprak:

Më datë 09.02.2023, në rrugën “Konferenca e Pezës”, dyshohet se aksidentalisht ka rënë nga lartësia ku ishte duke punuar shtetasi K. D., 53 vjeç, i cili si pasojë ka ndërruar jetë. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat