Plagoset me thikë një 40-vjeçare në Astir

Tirana

Plagoset me thikë një 40-vjeçare në Astir

Më: 1 mars 2023 Në ora: 16:11
Foto ilustrim

Një 40-vjeçare është plagosur me thikë në Astir.

Po punohet për identifikimin dhe kapjen e autorit të dyshuar, ndërsa gruaja është jashtë rrezikut për jetën.

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 01.03.2023, rreth orës 12:15, është paraqitur për të marrë ndihmë mjekësore në spital, shtetasja M. G., 40 vjeçe, e dëmtuar me mjet prerës, e cila ndodhet jashtë rrezikut për jetën. Dyshohet se kjo shtetase është dëmtuar me mjet prerës, në zonën e quajtur “Astiri”.  Po punohet për identifikimin dhe kapjen e autorit të dyshuar.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat