Tri gra u vranë brenda një dite në Tiranë

Tirana

Tri gra u vranë brenda një dite në Tiranë

Më: 1 mars 2023 Në ora: 19:13
Foto ilustrim

Fillimi i muajit mars shënon dy ngjarje tragjike në të cilën u vranë tri gra në Tiranë.

Në rastin e parë, ish-dhëndri ka hyrë në banesën e miqve dhe ka qëlluar disa herë me armë ndaj të gjithë personave që kanë qenë të pranishëm në banesë.

Si pasojë, dy gra u vranë.

Autori Ramazan Huta dyshohet se ka kryer edhe një vrasje tjetër sot.

Ai po dyshohet se ka vrarë edhe 31-vjeçaren Etleva Kurti, në Kamzë.

Ende nuk dihen arsyet e kësaj ngjarje, raportojnë mediat shqiptare, përcjell Klankosova.tv

I dyshuari është ende në kërkim nga policia

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat