Tiranë/ Gjendet një trup i dekompozuar afër Urës së Tabakëve

Tirana

Tiranë/ Gjendet një trup i dekompozuar afër Urës së Tabakëve

Më: 10 maj 2023 Në ora: 13:12
Foto ilustrim

Një trup i dekompozuar është gjetur afër Urës së Tabakëve në Tiranë.

Ai është ende i paidentifikuar, ndërsa në pamje të parë është endacak, sipas policisë.

Grupi hetimor po punon për identifikimin e trupit të pajetë dhe për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 10.05.2023, rreth orës 11:55, afër Urës së Tabakëve, në një grumbull shkurresh, është gjetur i dekompozuar trupi i një shtetasi ende të paidentifikuar, në pamje të parë endacak. Grupi hetimor po punon për identifikimin e trupit të pajetë dhe për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat