Dyshohet se u vra nga motra, kush është viktima dhe autorja e dyshuar e krimit në Tiranë

Tirana

Dyshohet se u vra nga motra, kush është viktima dhe autorja e dyshuar e krimit në Tiranë

Më: 3 shtator 2023 Në ora: 09:11
Foto ilustrim

Një krimi i rëndë ka tronditur kryeqytetin, ditën e djeshme.

Një grua është gjetur e pajetë në banesën e saj, ndërsa dyshohet të jetë vrarë me thikë nga e motra, pas një sherri mes tyre.

Gazetari i Abc News, Ermal Vija raporton se viktima është Amanda Pushani 37 vjeç.

Për këtë ngjarje është arrestuar motra e saj Marsela Pushani 40 vjeç, e cila dyshohet ta ketë vrarë motrën e saj

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat