Zjarr në katin e fundit të një pallati në kryeqytet

Tirana

Zjarr në katin e fundit të një pallati në kryeqytet

Më: 14 shtator 2023 Në ora: 14:47
Foto nga vendi i ngjarjes

Kati i fundit i një pallati në zonën e ish-parkut të Autobusëve është përfshirë nga flakët këtë pasdite.

Ende nuk dihen shkaqet e zjarrit.

Ndërkohë që pritet shuarja e flakëve.

Policia dhe zjarrëfiksëit shihen në vendin e ngjarjes.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat