Tirana zbardhet nga breshëri

Tirana

Tirana zbardhet nga breshëri

Më: 11 shkurt 2024 Në ora: 16:45
Foto nga vendi i ngjarjes

Moti i keq ka përfshirë ditën e sotme pothuajse të gjithë Shqipërinë.

Tirana u zbardh nga breshëri gjatë ditës së diel.

Moti është me reshje shiu me intensitet të ulët deri në mesatar në pjesën më të madhe të vendit, po ashtu edhe në veriperëndim.

Gjithashtu edhe era raportohet të jetë intensive.

Këto janë pamjet që vijnë nga kryeqyteti, me një prani të paktët të këmbësorëve, për shkak edhe se është e diel, ata kanë preferuar të qëndrojnë në shtëpi.

Ditët me shi pritet të zgjasin edhe pak, për t’ia lënë më pas vendin diellit dhe temperaturave pak më të ngrohta.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat