Aksident në Lungomaren e Vlorës, makina del nga rruga

Vlora

Aksident në Lungomaren e Vlorës, makina del nga rruga

Më: 29 nëntor 2020 Në ora: 09:24
Pamje nga aksidenti

Një aksident automobilistik raportohet të ketë ndodhur në shëtitoren e Lungomares në Vlorë.

Sipas informacioneve, drejtuesja e mjetit me targa AA068VX ka humbur kontrollin e mjetit dhe është aksidentuar.

Makina ka pësuar dëme në pjesën anësore dhe të përparme,teksa drejtuesja është dërguar me urgjencë në spital.

Sakaq policia dhe ambulanca kanë mbërritur në vendngjarje.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat