Vlorë/ 1435 anëtarë të PD votojnë sot për kryetarin e ri

Vlora

Vlorë/ 1435 anëtarë të PD votojnë sot për kryetarin e ri

Më: 13 qershor 2021 Në ora: 10:15
Ilustrim

Edhe Vlora po voton.

Rreth 75 mijë anëtarë të Partisë Demokratike i drejtohen sot qendrave të votimit për të zgjedhur kryetarin e ri.

Në Vlorë janë 1435 me të drejtë vote të cilët do t’i drejtohen qendrës së votimit të ngritur pranë selisë së PD në Vlorë, për të zgjedhur mes Lulzim Bashës, Agron Shehajn, Edit Harxhit dhe Fatbardh Kadillit,

Votimi është hapur në 08:00 dhe vijon normalisht.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat