Të shtëna me armë zjarri, dyshohet për një të vrarë

Vlora

Të shtëna me armë zjarri, dyshohet për një të vrarë

Më: 21 gusht 2021 Në ora: 08:25
Ilustrim

Një ngjarje e rëndë është regjistruar mëngjesin e sotëm në Babicë të Vlorës.

Në orët e para të mëngjesit të së shtunës raportohet se ka pasur të shtëna me armë zjarri.

Dyshohet se ka mbetur i vrarë edhe një person.

Nga Policia ende nuk ka asnjë reagim për ngjarjen në fjalë

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat