Pista e Aeroportit Ndërkombëtar të Vlorës ka marrë formën e saj

Vlora

Pista e Aeroportit Ndërkombëtar të Vlorës ka marrë formën e saj

Më: 31 korrik 2022 Në ora: 11:48
Pista e Aeroportit Ndërkombëtar të Vlorës

Në Aeroportin Ndërkombëtar të Vlorës po zhvillohen puna për përmbylljen e fazës së parë të punimeve.

E kryeministri shqiptar, Edi Rama është shprehur se kjo pistë tashmë ka marrë formën e saj.

“Pista e Aeroportit Ndërkombëtar të Vlorës ka marrë formën e saj”, ka shkruar Rama.

Image
Pista e Aeroportit Ndërkombëtar të Vlorës

Postimin ai e bëri në Facebook.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat