U konfliktua me bashkëshorten dhe dy fëmijët, 50-vjeçari qëllon me armë zjarri në Vlorë

Vlora

U konfliktua me bashkëshorten dhe dy fëmijët, 50-vjeçari qëllon me armë zjarri në Vlorë

Më: 9 gusht 2022 Në ora: 22:54
Foto ilustrim

Një konflikt i çastit në Vlorë mes dy bashkëshortëve, ka përfunduar me të shtëna me armë zjarri, por fatmirësisht pa të lënduar.

Policia bën me dije se sot, rreth orës 21:45, në fshatin Kaninë, Vlorë, dyshohet se shtetasi V. H., rreth 50 vjeç, si pasojë e një konflikti të çastit, në banesë, me bashkëshorten e tij, shtetasen L. H, dhe dy fëmijët e mitur, ka qëlluar me armë zjarri.

Nga verifikimet e bëra nga shërbimet e Policisë, nuk ka persona të dëmtuar.

Janë ngritur pika kontrolli dhe vijon krehja e zonës për kapjen e autorit.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat