Tragjike/ Familja sapo ishte kthyer nga Turqia, si ndodhi aksidenti ku vdiq 6-vjeçari?

Vlora

Tragjike/ Familja sapo ishte kthyer nga Turqia, si ndodhi aksidenti ku vdiq 6-vjeçari?

Më: 30 gusht 2022 Në ora: 09:11
Pamje nga vendi i ngjarjes

Zbardhen të tjera detaje nga aksidenti me vdekje në Panaja të Vlorës, ku një fëmijë 6 vjeç humbi jetën, ndërsa u plagosën prindërit dhe fëmija tjetër.

Mësohet se shtetasi Andi Mithi 33 vjeç, i cili udhëtonte me një makinë “Benz” së bashku ne familjen sapo ishin kthyer nga Turqia.

Shkak i aksidentit dyshohet të ketë qenë humbja e kontrollit të mjetit dhe për pasojë është përplasur me trafikndarësen në vendin e quajtur nënkalimi i Panajasë.

Nga aksidenti ka humbur jetën O. H 6 vjeç ndërsa janë plagosur dhe dërguar ne spital, drejtuesi i mjetit, gruaja Albana Mithi dhe fëmija tjetër 3 vjeçar.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat