Shkrumbohet makina gjatë natës në Vlorë

Vlora

Shkrumbohet makina gjatë natës në Vlorë

Më: 17 shtator 2022 Në ora: 09:41
Foto ilustrim

Një automjet është djegur gjatë orëve të para të mëngjesit të sotëm (17 shtator) në lagjen “Topana” në Vlorë.

Ngjarja ka ndodhur në orën 03:30. Abc mëson se makina tip “Fiat Croma” është në pronësi të shtetasit Pëllumb Matja.

Mësohet se automjeti ka qenë i parkuar.

Dyshohet se shkak për flakët është bërë një defekt teknik në automjet.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat