Kuka evokon kujtimet me Islamin - Bota Sot
Kuka evokon kujtimet me Islamin

Xhudo

Kuka evokon kujtimet me Islamin

Nga: K. G. Më: 30 janar 2019 Në ora: 16:44
Kuka evokon kujtimet me Islamin

Driton Kuka, përzgjedhës i Kombëtares së Kosovës në xhudo, takohet me ish xhudistët dhe në fakt ka pasur një ditë emocionuese. “Me sportistë e miq! Kushtrimi sot na bashkoj me xhudistë gjeneratash të ndryshme!

Islami ka qenë ish xhudist në të kaluarën dhe evokuam kujtime kur unë kam garuar si i ri.

Fatosi, Akili e Shpati po e kuptojnë që edhe trajnerin e kanë pas xhudist dikur me perspektivë”, shkruan Kuka.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...