Bota Sot
ora 22:30lajmet aktuale E enjte, 09 korrik 2020
A është antikushtetues izolimi i qytetarëve?

A është antikushtetues izolimi i qytetarëve?

Për shkak të përkeqësimit të situatës më COVID 19, kryeministri Avdullah Hoti ka ndërmarrë masa të...

Sami Lushtaku: Gjykata Speciale mund të zhbëhet
Aktuale

Sami Lushtaku: Gjykata Speciale mund të zhbëhet

Anëtari i Kryesisë së Partisë Demokratike të Kosovës (PDK), Sami Lushtaku ka folur për...

Zëvendëskryeministrja e Nismës godet ashpër Haxhi Shalën, e quan bukëpërbysës dhe analfabet
Aktuale

Zëvendëskryeministrja e Nismës godet ashpër Haxhi Shalën, e quan bukëpërbysës dhe analfabet

Zëvendëskryeministrja, Albulena Balaj-Halimaj...

Koronavirus(COVID-19) - Statistikat live

Të infektuar

12,128,406

Të shëruar

6,650,675

Të vdekur

551,522
Aktuale
Bota
Sporti
Shkencë & Teknologji
Showbiz
Video

Osmani: Në kuvend nuk ka ardhur asnjë platformë për dialogun

Osmani: Në kuvend nuk ka ardhur asnjë platformë për dialogun

Hoti: Unë e kam prezantuar para juve platformën e qeverisë për proces të dialogut

Hoti: Unë e kam prezantuar para juve platformën e qeverisë për proces të dialogut 

Selimi: Kuvendi i Kosovës para çfarë do takimi të miratojë platformë për dialog

Selimi: Kuvendi i Kosovës para çfarë do takimi të miratojë platformë për dialog

Selimi: Kuvendi i Kosovës kërkon nga institucionet përgjegjëse që në asnjë rrethanë të mos jetë

Selimi: Kuvendi i Kosovës kërkon nga institucionet përgjegjëse që në asnjë rrethanë të mos jetë