E shtunë, 01 prill 2023
  • Tërmetet më vdekjeprurëse në 25 vjetët e fundit përmes fotove

    Tërmetet që goditën Turqinë dhe Sirinë më 6 shkurt kanë vrarë mbi 33.000 persona, teksa numri i viktimave pritet të rritet. Radio Evropa e Lirë ju sjellë përmes fotografive tërmetet më vdekjeprurëse që kanë ndodhur në botë në 25 vjetët e fundit.

1 / 16