Bota Sot
ora 00:45lajmet aktuale E martë, 23 prill 2019
Aktuale
Bota
Video

Kryeprokurori flet nga vendi ku ndodhi vrasja e trefishtë

Një vrasje e trefishtë ka ndodhur sot në Lagjen Dardania. Një burrë ka vrarë gruan, nusen e djalit dhe më pas...

Drejtpërdrejt nga vendi ku ndodhi vrasja e trefishtë

Në Lagjen Dardania ka ndodhur një vrasje e trefishtë ku sipas Policisë një burrë ka vrarë gruan, renë e...

Mbahet Mesha qendrore e Pashkëve

Mbahet Mesha qendrore e Pashkëve në Katedralen “Shën Nënë Tereza” në Prishtinë.

Bogujevci: Shteti nuk është bërë asgjë për të adresuar krimet e luftës

“Mos dokumentimi i krimeve të luftës në Kosovë është vetëmohim, jo vetëm dokumentimi i humbjes në...