Bota Sot
ora 22:06lajmet aktuale E martë, 04 gusht 2020
“Përçarja e koalicionit”: Ja pse Ramush Haradinaj po e sulmon LDK-në, ky është paralajmërimi për Hotin

“Përçarja e koalicionit”: Ja pse Ramush Haradinaj po e sulmon LDK-në, ky është paralajmërimi për Hotin

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj ka vazhduar me sulme ndaj partnerit të koalicionit,...

“Zhduket” Albin Kurti, analisti tregon pse po hesht kreu i Vetëvendosjes
Politika

“Zhduket” Albin Kurti, analisti tregon pse po hesht kreu i Vetëvendosjes

Me 82 vota pro, 32 kundër dhe 1 abstenim, më 25 mars të këtij viti, në Kuvendin e...

Pamje rrëqethëse/ Momenti shokues i shpërthimit të fuqishëm në Bejrut
Azia

Pamje rrëqethëse/ Momenti shokues i shpërthimit të fuqishëm në Bejrut

Një shpërthim katastrofik ka ndodhur ditën e sotme në kryeqytetin e...

Koronavirus(COVID-19) - Statistikat live

Të infektuar

18,364,694

Të shëruar

10,965,634

Të vdekur

695,852
Aktuale
Bota
Sporti
Shkencë & Teknologji
Showbiz
Video

Hodaj: Treguam gatishmërinë për shërbimet në pandemi

Hodaj: Treguam gatishmërinë për shërbimet në pandemi

Veliu: IKP-ja do të mbështetet fuqishëm për luftimin e krimit

Veliu: IKP-ja do të mbështetet fuqishëm për luftimin e krimit

Havolli: Masa mbrojtëse kemi pasur mjaftueshëm

Havolli: Masa mbrojtëse kemi pasur mjaftueshëm

Havolli: Kërkesa jonë është që ndërrimi i natës i cili paguhet 18 euro të bëhet 36 euro

Havolli: Kërkesa jonë është që ndërrimi i natës i cili paguhet 18 euro të bëhet 36 euro