Bekim Jashari shpërndanë dhurata për fëmijët me nevoja të veçanta - Bota Sot
Bekim Jashari shpërndanë dhurata për fëmijët me nevoja të veçanta

Aktuale

Bekim Jashari shpërndanë dhurata për fëmijët me nevoja të veçanta

Më: 26 dhjetor 2018 Në ora: 14:41
Kryetari i Komunës së Skenderajt Bekim Jashari

Kryetari i Komunës së Skenderajt ka shpërndarë dhurata në prag të festës për fëmijët me nevoja të veçanta.

Ai bashkë me reperin Golden Ag e një pronar të një kompanie në Gjermani kanë gëzuar fëmijët me dhurata, transmeton Indeksonline.

Postimi i plotë:

Ndjenjë e mirë të shpërndajmë dhurata në prag të festës, për fëmijët me nevoja të veçanta.

Së bashku me bashkatdhetarin Ilir Sinani pronar i firmës “Sinani GMBH & CO. KG” në Gjermani dhe reperin e njohur Gold AG, kemi gëzuar me dhurata fëmijët me nevoja të veçanta në Skenderaj.

Falënderojë bashkatdhetarin Ilir Sinani dhe Gold AG, që financuan dhuratat për këta fëmijë si dhe ndihmuan një familje me gjëra ushqimore në komunën e Skenderajt./

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...