Merita Hadergjonaj

Perkujtime

E mërkurë, 29 maj 2024

Merita Hadergjonaj

Më: 28 mars 2024 Në ora: 00:00
Merita Hadergjonaj

U bë një vit, pa prezencen tënde fizike në mesin tonë.

Por Dhembja dhe kujtimi po mbesin ende të freskëta për ty.

Do të kujtojmë gjithmonë me mall, dashuri dhe respekt.

Familja Hadergjonaj  

Nga fshati Sllup- Deçan

                  

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat