Bekim Jashari ngushëllon familjen për vdekjen e 13 vjeçarit - Bota Sot
Bekim Jashari ngushëllon familjen për vdekjen e 13 vjeçarit

Aktuale

Bekim Jashari ngushëllon familjen për vdekjen e 13 vjeçarit

Më: 29 dhjetor 2018 Në ora: 22:15
Bekim Jashari

Kryetari i Komunës së Skenderajt, Bekim Jashari ka shprehur ngushllimet e tij për 13 vjeçarin që vdiq nga një askident rrugor sot gjatë ditës në Skenderaj.

Jashari përmes një postimi në Facebook është shprehur i tronditur, derisa ka bërë thirrje që të shtohet kujdesi në komunikacion.

“I shpreh ngushëllime të sinqerta familjes, dhe lutemi për jetën e motrës të së ndjerit, e cila është shtruar në spital për trajtim mjekësor”, ka shkruar kryetari Jashari.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat