“Bombardohet” me komente Ramush Haradinaj: “Shkove në dy të natës te familja Musaj” - Bota Sot
“Bombardohet” me komente Ramush Haradinaj: “Shkove në dy të natës te familja Musaj”

Aktuale

“Bombardohet” me komente Ramush Haradinaj: “Shkove në dy të natës te familja Musaj”

Nga: N.H Më: 8 janar 2019 Në ora: 12:55
Ramush Haradinaj dhe Sadik Musaj

Kryeministri i Kosovës, njëherësh ish-komandant i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Ramush Haradinaj, ka folur rreth mosmarrëveshjeve mes familjes së tij dhe familjes Musaj nga Strellci i Deçanit.

Ramush Haradinaj ka thënë se dikush ka dashur të nxisë gjakderdhje e hakmarrje me vrasjen e vëllait të tij, Enver Haradinajt.

Sipas tij, nxitja e tensioneve mes dy familjeve është bërë me skenar të krijuar jashtë Kosovës. Ai ka thënë se ka shkuar tek shtëpia e familjes Musaj – për të sqaruar gjithçka. 

Por, ky lajm është bombarduar nga komente të ndryshme nga qytetarët.

Image
Image
Image

Në shumicën e komenteve thuhej, “Shkove në dy të natës të familja Musaj”, “Shkove në dy të natës”, “Në dy të natës me 20 veta”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...