Arifi-Mustafës: Je bo me të dashtë Serbia - Bota Sot
Arifi-Mustafës: Je bo me të dashtë Serbia

Aktuale

Arifi-Mustafës: Je bo me të dashtë Serbia

Më: 12 janar 2019 Në ora: 16:35
Avni Arifi dhe Isa Mustafa

Akuzat e kundër-akuzat në mes të LDK-së dhe AAK-së, i ka vazhduar Avni Arifi, i cili duke cituat një deklaratë të presidentit të Serbisë, ka thënë se duke i thënë se të dy pajtohen me qëndrimet e njëri tjetrit.

Arifi ka postuar një lajm në të cilin Vuçiq ka thënë se pajtohet me deklaratat e LDK-së rreth qëndrimit të letrës së presidentit amerikan.

“Je bo me të dashtë Serbia o Isë. Kurrë sdo të harrojmë as ne por si duket as Serbia që ti ishe ai që nënshkrove Zajednicën . Skanë faj që pajtohen me ty. Në fakt ti pajtohesh me ta”, ka shkruar ai.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...