Kusari: Rama nuk u kërkoi falje shtetaseve të Kosovës për taksën e papritur në Rrugën e Kombit - Bota Sot
Kusari: Rama nuk u kërkoi falje shtetaseve të Kosovës për taksën e papritur në Rrugën e Kombit

Aktuale

Kusari: Rama nuk u kërkoi falje shtetaseve të Kosovës për taksën e papritur në Rrugën e Kombit

Më: 15 janar 2019 Në ora: 21:57
Mimoza Kusari Lila

Deputetja e "Alternativa" në Kosovë, Mimoza Kusari Lila në një lidhje për "Tempora", duke komentuar deklaratën e kryeministrit Rama të pak ditëve më parë ku u kërkoi falje kosovarëve për dekretimin e Gent Cakajt, tha se ai nuk u kërkoi falje shqiptarëve të Kosovës për taksën në Rrugën e Kombit..

Kusari: Në raport me deklarimin e zt.Rama, ndjesë Kosovës për këtë turp, në fakt kryeministri Rama nuk kërkoi asnjëherë ndjesë Kosovës për taksën rrugore që e vendosi krejt papritur.

Kusari: Nuk kërkoi asnjëherë falje për ekonominë dhe shkëmbimet tregtare. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...