A po bie pushteti lokal në Preshevë?! - Bota Sot
A po bie pushteti lokal në Preshevë?!

Aktuale

A po bie pushteti lokal në Preshevë?!

Nga: B.S Më: 16 janar 2019 Në ora: 11:32
Kuvendi Komunal i Presheves

Burime të gazetës “Bota sot”, kanë bërë të ditur se këshilltarja e partisë së Shqiprim Arifit (APN),  Fetanete Mehmedi pritet të largohet nga ky subjekt dhe të dalë si e pavarur.

Nuk dihet ende se cili do të jetë përcaktimi i saj si këshilltare e pavarur dhe si do të rrjedh politika në Komunën e Preshevës, po një gjë është e sigurt, pushteti lokal në Preshevë nuk është aspak stabil.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...