Gani Geci: Vepra e Rugovës përherë e ma tepër po rritet - Bota Sot
Gani Geci: Vepra e Rugovës përherë e ma tepër po rritet

Aktuale

Gani Geci: Vepra e Rugovës përherë e ma tepër po rritet

Nga: Z.B. Më: 21 janar 2019 Në ora: 08:42
Ibrahim Rugova dhe Gani Geci

Sot bëhen 13 vite nga vdekja e ish-presidentit historik, Ibrahim Rugova, i cili u cilësua edhe si arkitekti i Pavarësisë së Kosovës, shkruan gazeta “Bota sot”.

Gani Geci (Bajraktari), përmes një postimi në rrjetin social Facebook, ka përkujtuar ish-presidentin e ndjerë, ku vepra e ti çdo ditë po rritet.

Postimi i plotë:

President kaluan 13 vite pa ty por vizioni juaj dhe vepra juaj përherë e ma tepër po rritet .

Qoftë i përhershëm kujtimi për ty.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...