Haradinaj bën homazhe për Arian Dacin - Bota Sot
Haradinaj bën homazhe për Arian Dacin

Aktuale

Haradinaj bën homazhe për Arian Dacin

Më: 27 janar 2019 Në ora: 11:02
Ramush Haradinaj

Kreu i Qeverisë së Kosovës, Ramush Haradinaj ka bërë homazhe pranë trupit të zëvendësministrit, Arian Daci i cili ndërroi jetë dje gjatë një orteku në Brezovicë.

Nën shoqërinë e kryeministrit ishte edhe kabineti qeveritar.

Haradinaj dje tha se ndihet i tronditur nga fatkeqësia që ndodhi në Brezovicë. Ai i shprehu ngushëllime familjes së ngushtë dhe miqve të Arian Dacit.

Image

Homazhet po bëhen në hollin e Kuvendit të Kosovës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...