Haradinaj: Investimet e diasporës me interes të jashtëzakonshëm - Bota Sot
Haradinaj: Investimet e diasporës me interes të jashtëzakonshëm

Aktuale

Haradinaj: Investimet e diasporës me interes të jashtëzakonshëm

Më: 29 janar 2019 Në ora: 11:13
Haradinaj: Investimet e diasporës me interes të jashtëzakonshëm

Investimet e diasporës sonë, me potencial të madh financiar janë me interes të jashtëzakonshëm për Kosovën.

Kështu ka deklaruar kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj në një takim biznesmenin dhe investitorin kosovar, i cili jeton në Amerikë, Florin Krasniqin.

“Pata kënaqësinë të bashkëbisedoj për impaktin e masave të ndërmarra nga Qeveria e Kosovës për krijimin e klimës së volitshme për investitorët”, njofton Haradinaj në Facebook.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...