Krasniqi thotë kur të vjen Edi Rama në Kosovë të gjuhet me gurë - Bota Sot
Krasniqi thotë kur të vjen Edi Rama në Kosovë të gjuhet me gurë

Aktuale

Krasniqi thotë kur të vjen Edi Rama në Kosovë të gjuhet me gurë

Nga: N.Sh Më: 31 janar 2019 Në ora: 17:27
Edi Rama

Opinionisti Sefedin Krasniqi, përmes një postimi në facebook, thotë se, Qeveria e Kosovës mund të rrëzohet për gjithçka tjetër, por jo edhe për taksën ndaj produkteve të Serbisë.

Ai thotë se, nëse hiqet taksa ndaj Serbisë, dhe nëse ushtrohet duhnë ndaj atyre që sjellin mallra serbë në Kosovë, ai do ta përkrahte atë.

Ai thotë u bëfshin copa përkrahësin e Serbisë, qofshin shqiptarë apo ndërkombëtarë.

Krasniqi shton se, kur të vjen Edi Rama në Kosovë të gjuhet em gurë.

Ja postimi i plotë:

Qëndro Ramush!

Nëse rrezohet qeveria për shkak te taksës ndaj Serbisë, kundër secilit qe do të sillte mallra të Serbisë ne KS, nëse ushtrohet dhune, unë e përkrah.

Qeveria e Ramushit mund të rrezohet për gjithçka tjeter, por jo për taksen ndaj Serbisë!

Copa u befshin b*thëlpirsit e Serbisë: qofshin ata shqiptarë apo ndërkombëtarë!

Ndersa, kur te vjen ne KS, Edi Drama, te gjuhet me gurë!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...