Bilall Sherifi – Glauk Konjufcës: Vërtetë paske mësuar mirë në SHIK - Bota Sot
Bilall Sherifi – Glauk Konjufcës: Vërtetë paske mësuar mirë në SHIK

Aktuale

Bilall Sherifi – Glauk Konjufcës: Vërtetë paske mësuar mirë në SHIK

Më: 2 shkurt 2019 Në ora: 21:27
Shefi i Grupit Parlamentar të Nisma-s, Bilall Sherifi

Shefi i Grupit Parlamentar të Nisma-s, Bilall Sherifi ka replikuar me shefin e deputetëve të Vetëvendosjes për Projektligjin për Dialogun.

Ndër të tjera, Sherifi është lidhur për akuzës së Dardan Molliqajt ndaj Konjufcës se ka qenë pjesë e SHIK-ut për një periudhë një vjeçare.

“Vërtet paske mësuar mirë në SHIK. Ju ikë përballjeve në mënyrë diplomatike”, ka thënë Sherifi.

“Fola për përballje diplomatike dhe luftë politike. “Luftë” përdoret edhe për zgjedhje, edhe në futboll, por gjaku s’del”.

“Mos e dëshmo se vërtet ke punuar”, është shprehur Sherifi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...