Haradinaj i rraskapitur, i thotë Enver Hoxhajt: A po ma lexon ti qit projektligj - Bota Sot
Haradinaj i rraskapitur, i thotë Enver Hoxhajt: A po ma lexon ti qit projektligj

Aktuale

Haradinaj i rraskapitur, i thotë Enver Hoxhajt: A po ma lexon ti qit projektligj

Më: 2 shkurt 2019 Në ora: 22:57
Enver Hoxhaj dhe Ramush Haradinaj

Menjëherë pas votimit me 61 vota pro të Projektligjit për Dialogun me Serbinë, ka marrë fjalën kryeministri Ramush Haradinaj.

Ai doli për të lexuar projektligjin për financimin e partive politike, por si duket ishte rraskapitur duke i dëgjuar deputetët gjithë ditën duke debatuar.

I kërkoi zv/kryeministrit Enver Hoxhaj që t’ia lexojë këtë projektligj, megjithatë në fund e bëri vetë.

Madje bëri një lexim mjaft të shpejtë.

”Atëherë sot kam duruar e ju kam dëgjuar shumë mirë atëherë më lejoni që para jush të paraqes Ligjin për financimin e subjekteve politike.’’, tha Haradinaj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...