Haradinaj takim me Thaçin para se të shkojë në ShBA - Bota Sot
Haradinaj takim me Thaçin para se të shkojë në ShBA

Aktuale

Haradinaj takim me Thaçin para se të shkojë në ShBA

Nga: Z.B Më: 4 shkurt 2019 Në ora: 08:57
Ramush Haradinaj dhe Hashim Thaci

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, përmes një statusi në rrjetin social “Facebook”, ka shkruar në këtë mëngjes se është takuar me presidentin e Kosovës, Hashim Thaçi, përcjell "Bota sot".

Haradinaj ka thënë se sot priti në takim Presidentin e Kosovës, Hashim Thaçi, para udhëtimit të tij në ShBA.

Postimi i plotë:

Në vazhdën e konsultimeve për agjendën shtetërore, sot prita në takim Presidentin e Kosovës, Hashim Thaçi, para udhëtimit të tij në ShBA.RH

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...