Haradinaj: Baton Haxhiu ka kaluar çdo limit, nuk e kuptoj rolin e tij - Bota Sot
Haradinaj: Baton Haxhiu ka kaluar çdo limit, nuk e kuptoj rolin e tij

Aktuale

Haradinaj: Baton Haxhiu ka kaluar çdo limit, nuk e kuptoj rolin e tij

Më: 7 shkurt 2019 Në ora: 21:55
Ramush Haradinaj

Kryetari i qeverisë së Kosovës Ramush Haradinaj thotë se nuk e kupton rolin e drejtorit të Klan Kosovës, Baton Haxhiu. Thotë se ai ka kaluar limitet.

“Unë nuk e kuptoj misionin e z. Haxhiu dhe ndonjë Haxhiu tjetër në shoqërinë tonë që me shku e me na shpjegu neve sa i mirë është ky opsion. Pse s’po rrin ai në media të vetë...S’e kuptoj çka i vyn atij një rol i këtillë. Nuk e marr vesh nga i buron detyra”, tha kryeministri.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...