Veseli dhe Limaj “ia shprehin dashurin” njëri-tjetrit për… Shën Valentin! - Bota Sot
Veseli dhe Limaj “ia shprehin dashurin” njëri-tjetrit për… Shën Valentin!

Aktuale

Veseli dhe Limaj “ia shprehin dashurin” njëri-tjetrit për… Shën Valentin!

Më: 8 shkurt 2019 Në ora: 20:51
Fatmir Limaj dhe Kadri Veseli

Qytetarët e Prishtinës në mëngjesin e sotëm kanë hasur në disa broshura të cilat më parë nuk i kanë parë.

Aty shihen dy figura të rëndësishme politike dhe institucionale në një formë interesante. Nuk dihet se kush e bëri këtë por dilema qëndron edhe tek kuptimi i kësaj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...