Si kishit vepruar në këtë rast? Karrota nga Kroacia, bizelja nga Serbia! - Bota Sot
Si kishit vepruar në këtë rast? Karrota nga Kroacia, bizelja nga Serbia!

Aktuale

Si kishit vepruar në këtë rast? Karrota nga Kroacia, bizelja nga Serbia!

Më: 10 shkurt 2019 Në ora: 00:17
Foto ilustrim

Vendosja e detyruar e flamujve nën mallin në marketet për të treguar orgjinën e mallit, ka bërë që qytetarët ta kuptojnë më qartë se mallra të cilit shtet blejnë.

Mirëpo, me një artikull është më ndryshe.

Dentisti i njohur për fëmijë, Xheladin Ujkani e ka publikuar një fotografi të një pakoje me perime të ngrira. Pakoja e cila përbëhet nga dy perime, karrota dhe bizele e ka vënë në dilemë dentistin.

Image

Në përshkrimin e përbërësve shkruan se karrota është nga Kroacia, kurse bizelja nga Serbia.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...