Albin Kurti fiton ndaj Hashim Thaçit - Bota Sot
Albin Kurti fiton ndaj Hashim Thaçit

Aktuale

Albin Kurti fiton ndaj Hashim Thaçit

Nga: Bota sot Më: 12 shkurt 2019 Në ora: 13:47
Albin Kurti dhe Hashim Thaçi

Sondazhi i radhës i realizuar nga gazeta “Bota sot”, me pyetjen se cili mendoni se e meriton të jetë lider i Kosovës, lexuesit kanë zgjedhur kreun e Vetëvendosjes, Albin Kurtin para presidentit Hashim Thaçi.

Madje, Kurti në këtë sondazh ka fituar bindshëm ndaj Thaçit, pasi 77% e lexuesve votuan për të, kundrejt 23% për presidentin Thaçi.

Sondazhi i radhës që po zhvillohet në faqen e Facebook-ut të “Bota sot”, është në mes Vjosa Osmanit dhe Albin Kurtit dhe ju mund të votoni duke klikuar KËTU.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...