Dardan Molliqaj ka një porosi: Dashamirë bënu gati për gëzim e dashakëqijtë për mërzi - Bota Sot
Dardan Molliqaj ka një porosi: Dashamirë bënu gati për gëzim e dashakëqijtë për mërzi

Aktuale

Dardan Molliqaj ka një porosi: Dashamirë bënu gati për gëzim e dashakëqijtë për mërzi

Më: 13 shkurt 2019 Në ora: 06:06
Dardan Molliqaj

Deputeti i PSD-së, Dardan Molliqaj në një intervistë të dhënë për “Rubikon” të KTV-së, ka thënë se PSD në zgjedhjet e ardhshme do të ketë 12 deputetë.

Molliqaj madje ka thënë se sipas sondazheve të fundit del se njerëzit kanë bindje që PSD është subjekt që mund të marrë përgjegjësi politike dhe është faktor politik.

Ai madje pati një porosi.

“Dashamirët të bëhen gati se do të bëhet mirë e dashakëqijtë të bëhen gati për mërzi sepse PSD po rritet”, ka thënë Molliqaj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...