Haradinaj: I tronditur nga aksidenti në rrugën Shkup-Tetovë, shërim të shpejtë të lënduarve - Bota Sot
Haradinaj: I tronditur nga aksidenti në rrugën Shkup-Tetovë, shërim të shpejtë të lënduarve

Aktuale

Haradinaj: I tronditur nga aksidenti në rrugën Shkup-Tetovë, shërim të shpejtë të lënduarve

Më: 13 shkurt 2019 Në ora: 20:13
Ramush Haradinaj

Një autobus është përmbysur pasditen e sotme në autostradën Shkup-Tetovë.

I njëjti kishte një numër të konsiderushëm pasagjerësh, me ç’rast humbën jetën 10 persona dhe mbetën shumë të tjerë të lëduar.

Kjo tragjedi e ka tronditur kryeministrin e vendit, Ramush Haradinaj.

“I tronditur nga aksidenti me fatalitet në autostradën Shkup-Tetovë. Një tragjedi që po prekë shumë familje, me dhjetëra të lenduar e për fat të keq shumë të vdekur. Ngushëllime të sinqerta për familjet që humbën më të dashurit e tyre dhe shërim sa më të shpejtë për të lënduarit”, ka shkruar Haradinaj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...