Milaim Zeka: LDK është e ndarë në tri grupe, ja cilat janë ato - Bota Sot
Milaim Zeka: LDK është e ndarë në tri grupe, ja cilat janë ato

Aktuale

Milaim Zeka: LDK është e ndarë në tri grupe, ja cilat janë ato

Nga: D.RR Më: 16 shkurt 2019 Në ora: 10:25
Milaim Zeka

Deputeti i NISMA-së, Milaim Zeka në një intervistë mbrëmë për një nga televizionet e Kosovës, ka folur për Lidhjen Demokratike të Kosovës.

Ai ka thënë se LDK-ja është e ndarë në tri grupe, në krahun e Bujar Bukoshit, atë të Fatmir Sejdiut dhe besnikëve të Ibrahim Rugovës, transmeton “Bota sot”.

Në grupin e Bujar Bukoshit, Zeka thotë se “udhëhiqet” nga Isa Mustafa, ndërsa grupi i Fatmir Sejdiut nga Vjosa Osmani.

Zeka ndër tjera ka thënë se, LDK-ja mund të jetë pjesë e qeverisë së re teknike.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...