Mustafa takohet me Ambasadoren e Kroacisë, Kapitanoviq - Bota Sot
Mustafa takohet me Ambasadoren e Kroacisë, Kapitanoviq

Aktuale

Mustafa takohet me Ambasadoren e Kroacisë, Kapitanoviq

Më: 20 shkurt 2019 Në ora: 14:33
Pamje nga takimi

Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa është takuar me Ambasadoren e Kroacisë në Kosovë, Marija Kapitanoviq.

Gjatë takimit është diskutuar për zhvillimet aktuale politike në vend.

Kryetari Mustafa e falënderoi shtetin e Kroacisë për mbështetjen që i ka dhënë Kosovës. Poashtu, kryetari Mustafa e njoftoi ambasadoren për qëndrimet e LDK-së për proceset aktuale.

Ambasadorja, Marija Kapitanoviq e falënderoi kryetarin Mustafa për pritjen dhe e vlerësoi rolin e LDK-së në këto procese.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...