Vetëvendosje: 7 pozitat zyrtare të “Super Alekdansrit” - Bota Sot
Vetëvendosje: 7 pozitat zyrtare të “Super Alekdansrit”

Aktuale

Vetëvendosje: 7 pozitat zyrtare të “Super Alekdansrit”

Më: 20 mars 2019 Në ora: 22:41
Aleksander Lumezi

Lëvizja Vetëvendosje kryeprokurorin e shtetit Aleksander Lumezi e ka quajtur “Super Alekdansri”, pasi sipas VV-së Lumezi mban 7 pozita zyrtare.

Postimi i Vetëvendosjes në Facebook:

Ndërkohë që presim hetimin, luftimin e krimit të organizuar, korrupsionit, konfliktit të interesit, nepotizmit dhe keqpërdorimit të buxhetit publik:

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...