Veseli ngushëllon familjen e 7-vjeçarit që u vra në Zvicër - Bota Sot
Veseli ngushëllon familjen e 7-vjeçarit që u vra në Zvicër

Aktuale

Veseli ngushëllon familjen e 7-vjeçarit që u vra në Zvicër

Më: 22 mars 2019 Në ora: 14:33
Kadri Veseli

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli ka ngushëlluar familjen e 7-vjeçarit që u vra në Basel të Zvicrës.

“Bashkëndjej me dhimbjen e familjes dhe të afërmve të Mërgimit, fëmijës shtatëvjeçar nga Kosova, që mizorisht u vra në Zvicër. Lutjet tona janë për ta”, shkruan Veseli në Facebook.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...