Milaim Zeka, Xhavit Halitit: Test, test… - Bota Sot
Milaim Zeka, Xhavit Halitit: Test, test…

Aktuale

Milaim Zeka, Xhavit Halitit: Test, test…

Më: 17 prill 2019 Në ora: 12:23
Milaim Zeka dhe Xhavit Haliti

Deputeti Milaim Zeka, ka kërkuar që ta marrë fjalën në seancën që po mbahet sot. Mirëpo, me të marrë fjalën nga kryesuesi Xhavit Haliti, Zeka ka bërë një gjest të pazakontë.

Ai ka thënë se e kërkoi që të flasë në Kuvend, vetëm për ta falenderuar Xhavit Halitin, që ia dha fjalën.

“Test, test…Veç deshta me të falenderu edhe me të përshëndetë që ma dhe fjalën”, ka thënë Zeka.

Ky gjest ngjalli të qeshura në Kuvend.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...