Vdes në QKUK 6 vjeçari nga Peja, familjarët akuzojnë mjekët - Bota Sot
Vdes në QKUK 6 vjeçari nga Peja, familjarët akuzojnë mjekët

Aktuale

Vdes në QKUK 6 vjeçari nga Peja, familjarët akuzojnë mjekët

Më: 18 prill 2019 Në ora: 18:14
Djaloshi

A.B -6 vjeçar nga Peja ka vdekur nga sulmi në tru, përderisa ishte duke u trajtuar në QKUK

Sipas njoftimit të lëshuar nga famiojarët e vogëlushit thuhet se për gjendjen e viktimës mjekët thanë se ka vetëm temperaturë dhe grip pa i bërë ndonjë analizë më të gjerë.

Të njejtit  thonë se vdekja e të miturit ka ardhur si shkak i mospakujdesisë së mjekëve në QKUK.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...