Akademi përkujtimore me rastin e Ditës së Veteranëve të Koshares - Bota Sot
Akademi përkujtimore me rastin e Ditës së Veteranëve të Koshares

Aktuale

Akademi përkujtimore me rastin e Ditës së Veteranëve të Koshares

Më: 19 prill 2019 Në ora: 11:16
Ilustrim

Me rastin e Ditës së Veteranëve të Koshares dhe rënies së heroit Sali Çekaj mbahet akademi përkujtimore.

Në këtë akademi  merr pjesë dhe kryeministri Ramush Haradinaj. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...